ÖVRIGT / Diverse / Fiskgrytor 12983068
nr 1298 3068
Fiskgrytor
2 st, bland annat Finland, Gjutjärn. Längd: 38-52cm. Djup: 15-16cm. Höjd: 14cm.
Kondition: skador, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:02:10
300 kr
400 kr